Regulamin

 1. Właścicielem sklepu internetowego jest firma Candy MoDa Robert Skrobich ul. Staszica 10, 63-100 Śrem NIP: 7861022343
 2. Sklep oferuje do sprzedaży etui i naklejki do sprzętu dla diabetyków.
 3. Candy MoDa Robert Skrobich ul. Staszica 10, 63-100 Śrem NIP: 7861022343 jest jedynym właścicielem wzorów graficznych etui i zastrzega sobie do nich wszelkie prawa materialne. Kopiowanie i powielanie jest surowo wzbronione.
 4. Adres biura obsługi klienta: Candy MoDa Robert Skrobich ul. Staszica 10,  63-100 Śrem NIP: 7861022343, nr telefonu: 503062429, mail: sklep@candymoda.pl
 5. Firma deklaruje że oferowane akcesoria są bezpieczne – zgodnie z ich przeznaczeniem.
 6. Naklejki na sensory FSL są wodoodporne i nie wchodzą w reakcje ze sprzętem, jednak sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za nie właściwe użytkowanie zakupionych towarów i związane z tym problemy.
 7. Płatność za zakupione towary możliwa jest tylko i wyłącznie drogą elektroniczną.
 8. Wysyłka towarów odbywa się po potwierdzeniu płatności, zgodnie z wybraną opcją dostawy.
 9. Sprzedawca nie ponosi winy za uszkodzenie przesyłki lub nie dostarczenie jej przez firmę kurierską lub pocztę.
 10. Towar wysyłamy w poniedziałki i czwartki. W sprawie wysyłki w innym dniu tygodnia prosimy o kontakt.
 11. Wysyłki zamówionego towaru realizowane są przez Pocztę Polską.
 12. Kupujący ma ustawowe prawo do zwrotu zakupionego, oryginalnie zapakowanego i nie używanego towaru, w okresie 14 dni od momentu zakupu.
 13. REKLAMACJA
  a. Produkt użyty niezgodne z jego właściwym zastosowaniem, wskazanym na stronie produktu, nie jest objęty rękojmią, ani gwarancją.
  b. Wszelkie reklamacje Klient powinien przedstawić wraz z dowodem zakupu Produktu (Potwierdzenie Zamówienia lub właściwa faktura).
  c. Reklamację Klient może złożyć listownie, lub drogą elektroniczną:
  sklep@candymoda.pl
  d. Czas rozpatrzenia reklamacji to 14 dni od momentu otrzymania zgłoszenia oraz reklamowanego towaru.
  e. Reklamacji NIE PODLEGAJĄ towary uszyte na indywidualne zamówienie i dopasowane ściśle do potrzeb Klienta, np. rodzaj zapięcia, rodzaj paska, nietypowy wymiar etui, obwód pasa podany w cm, inny niż w etui standardowym (70cm), itp.
  Art.38, pkt 3 Ustawy o Prawach Konsumenta.
  12. Informacje o towarach zamieszczone na stronie Sklepu nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego. Przedstawione informacje są jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 kodeksu cywilnego.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów.
 14. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym oznacza akceptację zasad sprzedaży wynikających z powyższego regulaminu przez Klienta oraz zobowiązuje go do przestrzegania zasad w nim zawartych.
 15. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z Umowy Sprzedaży jest sąd właściwy zgodnie z postanowieniami właściwych przepisów Kodeksu postępowania cywilnego.